Henna rzęs i brwi – zadbaj o piękną oprawę oczu

Podstawą pięknego i wyrazistego spojrzenia są zadbane brwi oraz rzęsy. Poniżej wskażemy Ci kilka praktycznych porad, które pomogą Ci w osiągnięciu wymarzonego efektu. Opiszemy między innymi, na czym polega henna i regulacja brwi oraz odpowiemy na pytania dotyczące kosztów zabiegów.

Brwi REGULACJA

Regulacja brwi to jednej z najczęściej przeprowadzanych zabiegów w większości profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Przy pomocy pęsety lub wosku jesteśmy bowiem w stanie osiągnąć wymarzony kształt brwi w zaledwie kilka minut.

Regulacja brwi u mężczyzn

Regulacja brwi męskich staje się coraz bardziej popularna. W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, mężczyźni oddają się w ręce specjalistek, które delikatnie regulują i nadają kształt męskim brwią. Niniejszy zabieg szczególnie polecany jest mężczyzną o bardzo gęstych i krzaczastych brwiach.

Ile kosztuje regulacja brwi?

Zabieg regulacji brwi zajmuje zazwyczaj 10 minut, a jego koszt wynosi około 10 – 20 złotych.

Brwi HENNA

Henna brwi to idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które posiadają jasną oprawę oczu. Niniejszy zabieg pozwala nam bowiem uzyskać efekt ciemniejszych brwi już w kilka minut. Najlepsza henna brwi utrzymuje się nawet przez kilka tygodni, co zapewnia nam niezwykłą wygodę i wyraziste spojrzenie bez makijażu.

Ile kosztuje henna brwi?

Niniejszy zabieg kosztuje około 10 złotych. Cena henny brwi uzależniona jest oczywiście od stawki salonu kosmetycznego, w którym mamy zamiar ją wykonać.

Rzęsy HENNA

Henna na rzęsy jest jedną z najskuteczniejszych metod podkreślenia spojrzenia bez potrzeby stosowania makijażu. To idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które chcą cieszyć się wyrazistością spojrzenia bez obaw o spływający tusz (np. podczas kąpieli w basenie).

Ile kosztuje henna rzęs?

Koszt niniejszego zabiegu wynosi około 10 – 20 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *