Zabiegi mogące pomóc Ci w odzyskaniu pięknego wyglądu.

Zabieg laserowy na cellulit

Istnieje wiele urządzeń i systemów wykorzystywanych w trakcie laserowego usuwania cellulitu. Wiele kobiet cierpi na tą przypadłość, nie tylko tych otyłych. Czasem dieta czy krem na cellulit nie pomaga, wówczas warto wybrać się na depilację laserową. Często w trakcie takich terapii, wykorzystywane jest światło lasera. Liposukcja  polega na wprowadzeniu pod powierzchnię skóry lasera pod postacią światłowodu. Przed stosuje się znieczulenie miejscowe. Efekt zabiegu to przede wszystkim upłynnienie tkanki tłuszczowej, napięcie oraz uelastycznienie tkanki i przecięcie zwłóknianych przegród. Przy innych rodzajach zabiegów wykorzystuje się diodowy, fotostymulację, próżniowy, krioterapię. Wiele polskich klinik ma w swojej ofercie laserowe wygładzanie cellulitu, cena zabiegów może sięgać od 100 złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Droższe zabiegi są przeważnie bardzo inwazyjne i wymagające częstego powtarzania zabiegów. Usuwanie cellulitu za pomocą lasera jest bardzo skuteczne, jednak przeważnie osoba walcząca z cellulitem musi podjąć się wielu zabiegów, aby uzyskać oczekiwany rezultat. Jeśli cellulit jest już w zaawansowanym stanie, trudno jest uzyskać idealnie gładką skórę. Czas widocznych efektów po przeprowadzanej terapii może sięgać rok.

Depilacja laserowa laserem Vectus

Laser Vectus jest to laser diodowy posiadający światło o długości 810 mm. Jest o wiele skuteczniejszy niż inne znane i reklamowane urządzenia wykorzystywane przy usuwaniu cellulitu. Jest również znacznie bezpieczniejszy i komfortowy w trakcie użytkowania. Czas, jaki wystarczy poświęcić na wykonanie zabiegu, jest również krótszy. Dzięki temu laserowi, można w końcu skutecznie usunąć zbędne owłosienie i to na długi czas.  Depilacja laserowa może być wykonana w bardzo szybki sposób. Sprzęt ten gwarantuje przede wszystkim wysoką efektywność, ponieważ już po wykonaniu jednej przerwy możemy usunąć aż do 95 procent niechcianych włosków. 5 procent, które zostało, może pojawić się w ciągu roku po przeprowadzonym zabiegu, jednak nie musi. Włoski te w trakcie depilacji, nie są w fazie wzrostu, przez co nie można ich usunąć. Jednak nie jest to problemem, wystarczy przyjść na dodatkową wizytę, a  pozbędzie się reszty niechcianych włosków.

Wskazania medycznie do przeprowadzenia depilacji laserowej przy zastosowaniu lasera :

 • zapalenie mieszków włosowych jest problemem bezpośrednio powiązanym z goleniem oraz depilacją. Schorzenie to tworzy się, gdy w miejscu ujścia mieszków przedostają się drobnoustroje, będące powodem rozpoczęcia się stanu zapalnego. Jest to bardzo uporczywy problem, na skórze wówczas pokazują się wypryski. Skóra może stać się również bolesna i zaczerwieniona.
 • problem wrastających włosków towarzyszy osobom korzystającym z depilatorów elektrycznych, jak i zwykłych golarek. Na skórze pojawiają się wówczas czarne punkciki, czyli włoski nie mogące się przebić na powierzchnię skóry. Zaczynają one wówczas pod nią się skręcać i rosnąć.
 • hirusytyzm czyli nadmierne owłosienie. Jest to uciążliwość dotycząca nadmiernego bardzo silnego owłosienia i szybko odrastającego. Włoski występują w nietypowych miejscach, takich jak twarz czy klatka piersiowa u kobiet. Jest to bardzo uciążliwe zwłaszcza dla kobiet, jedynym ratunkiem wówczas jest depilacja laserowa, aby usunąć niechciane włosy. W hirusytyzmie owłosienie jest bardzo widoczne, grube oraz czarne. Czasem zdarza się, że osoba która usunie niechciane włoski, te zaczynają pojawiać się już wieczorem.

 

Zabiegi kosmetyczne zostały stworzone dla wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swój wygląd i poczuć się piękne. Przydają sie zarówno w sytuacji, kiedy cierpimy na pewne schorzenia medyczne, oraz jeśli chcemy poprawić drobne mankamenty ciała. Warto je polecić każdej kobiecie.

5 replies on “Zabiegi mogące pomóc Ci w odzyskaniu pięknego wyglądu.”

 1. palamurka pisze:

  myślicie że na cellulit po antykoncepcji balsam na cellulit może jakoś pomóc czy tylko na cellulit zabiegi mogą pomóc?

  • kisel milena pisze:

   jezeli nie jest to jakis stary problem i cellulit nie jest jakis gleboki to na spokojnie krem na cellulit powinien pomoc. czeto przy anty do tego jest nadmiar wody w organizmie to jeszcze pij zielona herbate.

 2. Merline pisze:

  Moja koleżanka niedawno miała zabiegi na cellulit i mówiła że całkiem fajnie to jej wyszło i faktycznie teraz jak lato przyszło i nogi odsłoniła to na prawde dobrze to wygląda. Nie ma co też się chyba wystrzegać takie rzeczy bo na prawdę jak jest możliwość to warto skorzystać ;p

 3. pomarańka pisze:

  Jak najbardziej racja! Wszyscy się boją tych zabiegów na cellulit a na prawdę warto jak ktoś ma jakieś problemy z nogami. Miałam kilka razy mezoterapie i mam spokój tyle że tak czy inaczej dieta i ćwiczenia powinny cały czas i się z tego nie rezygnuje. Poza tym są fajne peelingi do ciała z kawy czy maski z kawy, więc niedrogo a dobrze działa na skórę.

  • Aromatuszka pisze:

   Kofeina jest fantastyczna :3 Ja mam krem na cellulit z nią i jest super bo i fajne rzeczy można nią uzyskać. Z 3 miesiące mam vialise, ćwiczę, dietuję, masuję i nawilżam :3 Jest ok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

85 + = 87