Blizna po cesarce – sprawdzone metody

Blizna po cesarce wielu szczęśliwym mamom spędza sen z powiek. Choć narodzenie dziecka należy do jednych z najlepszych i najszczęśliwszych momentów w życiu, to jednak nieestetyczna blizna po cesarce może skutecznie zamienić ten radosny czas w okres zamartwiania się o swoje ciało. O ile zimową porą mała kreseczka znajdująca się u dołu brzucha nie jest wielkim utrapieniem, tak latem- kiedy na horyzoncie pojawia się słońce i chęć kąpieli w ciepłej wodzie- ubranie bikini stanowi ogromne wyzwanie. Dla wszystkich świeżo upieczonych mam posiadamy kilka skutecznych sposobów, którym nie oprze się nawet najtrwalsza blizna po cesarce.

Blizna po cesarce

Blizna po cesarce – usunięcie  poprzez zabieg

Blizna po cesarce nie jest problemem niemożliwym do usunięcia. Przed udaniem się do kliniki należy wiedzieć, że usunięcie blizn zarówno w medycynie estetyczniej, jak i w kosmetologii, należy do najtrudniejszych wyzwań. Aby skutecznie usunąć powstałą bliznę należy przeprowadzać zabiegi w seriach, a cały proces wymaga ogromu cierpliwości. Blizna po cesarce może stać się łatwym problemem do usunięcia poprzez zastosowanie kilku skutecznych zabiegów.

Należą do nich:

  • Mezoterapia igłowa;
  • Laser Emerge;
  • Dermapen.

Choć powyższe nazwy na pierwszy rzut oka brzmią niezwykle tajemniczo, to jednak nie są niczym strasznym. Oto specyfikacja każdej z metod:

Czytaj więcej na: https://lifemedica.pl/baza_wiedzy/blizna-po-cesarce-co-zrobic-kiedy-nie-chce-zniknac/

Blizna po cesarce i mezoterapia igłowa

Dzięki temu zabiegowi blizna po cesarce stanie się jedynie wspomnieniem. Jest to jedna z prostszych metod w walce z nieestetyczną blizną. Podczas przeprowadzania zabiegu zostaje podany koktail przy pomocy kaniuli, umożliwiający pobudzenie tkanek do prawidłowej regeneracji. Dzięki dwubiegunowości działań (substancje aktywne, mechaniczna stymulacja) blizna po cesarce odejdzie w zapomnienie na dobre!

Bliznowiec po cesarce kontra laser Emerge

Bliznowiec po cesarce nie tylko wyglada niezbyt estetycznie, ale także sprawia wrażenie narośli w okolicy podrzusza. Dzięki szerokiemu rozwojowi medycyny estetycznej blizna po cesarce może zmierzyć się z laserem. Emerge dzięki swojemu działaniu powoduje mikrozłuszczenia, mające za zadanie pobudzić proces odbudowania tkanek, które dodatkowo pobudzają włókna kolagenowe do prawidłowej odbudowy skóry. Twarda blizna po cesarce może wskazywać na to, że pojawił się bliznowiec po cc. Taki mankament jest nieco trudniejszy do wyleczenia, jednak nie niemożliwy. Dzięki prawidłowo wykonanemu zabiegowi laserem Emerge można liczyć na bezbolesny powrót do pięknej i zdrowej skóry. Tuż po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia i podrażnienia związane z ingerencją w ciało.

Blizna po cc zgrubienie i Dermapen

Usunięcie blizny po cc i zgrubienia zdaje się być prostsze do usunięcia niz kiedykolwiek wcześniej. Jest to odmiana zabiegu mezoterapii. Zabieg polega na działaniu głowicy pokryje maleńkimi igiełkami, które mają za zadanie pobudzić skórę do zdrowego działania. Składniki aktywne podane podczas tego zabiegu sprawiają, że zgrubienie blizny po cesarce staje się mniej widoczne, a z czasem całkowicie przestaje być dostrzegalne.

Blizna po cesarce odejdzie w zapomnienie

Blizna po cesarce nie jest znamieniem na wieki. Dzięki wyżej opisanym metodom prowadzonym przez kosmetologów można z łatwością pozbyć się nieestetycznego znamienia i „pamiątki po porodzie”. Te krótkie i metody sprawiają, że ubranie ukochanego bikini będzie możliwe bez obaw o swój wizerunek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 89 = 98