Category Archives: zabiegi na skórę

klęcząca kobieta z cellulitem

Body wrapping, kosmetyki antycellulitowe i inne metody na pomarańczową skórkę

Body wrapping, kosmetyki antycellulitowe i inne metody na usuwanie cellulitu są obecnie bardzo chętnie wykorzystywane przez powiększające się grono ludzi. Jędrna i elastyczna skóra jest bardzo pożądana i bezpośrednio wpływa na samopoczucie oraz pewność siebie. Domowe sposoby mogą się doskonale sprawdzić na skuteczną walkę z cellulitem.

Continue reading →

Leczenie przykrej dolegliwości jaką jest łupież pstry

Łupież pstry – leczenie tego schorzenia nie należy do najłatwiejszych zadań, ale na szczęście dzisiejsza medycyna umożliwia nam poradzenie sobie z tym wstydliwym problemem. Jedyne czego potrzebujemy podczas procesu leczenia to odrobina cierpliwości i odpowiednio dobrany preparat. W aptekach dostępne są różne produkty na łupież pstry. Czym leczyć, gdy na półkach można znaleźć preparaty zarówno do stosowania miejscowego na skórę jak i doustne?

Continue reading →

mężczyzna z trądzikem

Rumień twarzy – kłopotliwa dolegliwość, z którą można skutecznie walczyć

Rumień pojawia się wtedy, gdy naczynia krwionośne nie funkcjonują prawidłowo. Charakterystycznym objawem jest zaczerwienienie skórne, które może występować w różnych miejscach. Rumień na policzkach często pojawia się po spożyciu alkoholu i mija samoistnie. Natomiast jeśli rumień twarzy utrzymuje się i pojawiają się nowe objawy, to koniecznie trzeba się skonsultować z specjalistą. Wykwalifikowana osoba szybko wytłumaczy nam,
jak wygląda rumień i czy są powody do niepokoju. Na szczęście w zdecydowaniej większości przypadków wystarczą odpowiednie zabiegi dermatologiczne, by skutecznie walczyć z tą dolegliwością.

Continue reading →

laser vectus

Jak pozbyć się nadmiernego owłosienia z laserem Vectus? – Depilacja laserowa Gdynia

Depilacja Vectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Depilacja laserowa – przełom w leczeniu nadmiernego owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia daje szansę na normalne życie osobom borykającym się z problemem nadmiernego owłosienia. W przeciwieństwie do innych metod, depilacja laserowadaje znaczne efekty już po jednorazowym zabiegu. Nie oznacza to jednak, że wszystkie włosy zostaną usunięte od razu. Wiele zależy od tego, w jakiej konkretnie fazie rozwojowej znajduje się włos. Wbrew pozorom ma to ogromne znaczenie dla jakości przeprowadzanego zabiegu. Dobrze jest wiedzieć, że wzrost włosów nie jest ze sobą zsynchronizowany. Jedne dopiero zaczynają rosnąć, inne kończą swój żywot, a pozostałe znajdują się w fazie uśpienia.  Continue reading →

Zabiegi oczyszczające skórę twarzy

Oczyszczona skóra twarzyDobra kondycja skóry twarzy, zdrowy wygląd i promienna cera to podstawa, by poczuć się komfortowo i przyjemnie, patrząc w lustro. Niestety, codzienna gonitwa, czynniki zewnętrzne, wszechobecne zanieczyszczenia nie sprzyjają utrzymywaniu skóry twarzy w należytej czystości. Domowe sposoby, jak maseczki, peelingi i kosmetyki pielęgnacyjno-oczyszczające działają tylko doraźnie, więc nie pomogą w przypadku głębszych problemów z cerą. Wielu ludzi zmaga się natomiast z przebarwieniami, rumieniami, zmianami trądzikowymi, tłustą skórą oraz całym szeregiem innych dokuczliwych przypadłości skórnych. Inni ubolewają nad tym, że skóra twarzy straciła dawną elastyczność i blask.

Zabiegi oczyszczające skórę

Niezadowolenie z wyglądu własnej twarzy rodzi frustrację i poczucie wstydu. Oczyszczanie skóry twarzy na zadowalającym poziomie jest jednak możliwe. Z pomocą przychodzą liczne zabiegi medycyny estetycznej, np. zabiegi oczyszczające w Gdańsku, jak:

  • peelingi chemiczne z wykorzystaniem kwasów: salicylowego, pirogronowego, glikolowego, migdałowego;
  • Retix C;
  • Mikrodermabrazja;
  • Acnelan;
  • peelingi kawitacyjne;
  • Geneo+.

Continue reading →

uszkodzenie skóry

Usuwanie blizn

Blizny mogą powstać z różnych powodów. Należą do nich między innymi blizny po operacji, blizny po oparzeniu, blizny jako pozostałość po trądziku, blizny po wypadku. Mogą znajdować się na różnych częściach ciała. Mogą mieć różny kształt, wielkość, kolor.

Continue reading →

depilacja laserem

Nowoczesna metoda depilacji

Pielęgnacja własnego ciała ma dla kobiet ogromne znaczenia od najdawniejszych czasów. Każda kobieta na pewno chce wyglądać zjawiskowo i atrakcyjnie. W celu osiągnięcia tego, konieczne jest stosowanie różnych kosmetyków, preparatów oraz zabiegów, dzięki którym skóra i całe ciało będzie wyglądało bardziej atrakcyjnie. Jednym z podstawowych zabiegów, które są istotne w celu pielęgnacji skóry jest depilacja.

Continue reading →