Co zawiera skuteczny krem na trądzik?

Rynek kosmetyków do skóry tłustej i problematycznej obfituje w liczne maści i kremy przeciwtrądzikowe. Wiele firm traktuje je jako kosmetyki „do zadań specjalnych”. Zaleca nakładanie ich miejscowo i tylko w momencie pojawiania się wyprysków. Tymczasem skóra trądzikowa wymaga stałego nawilżenia i ciągłej kontroli. Rozsądne jest systematyczne pielęgnowanie twarzy, ponieważ znacznie lepiej jest zapobiegać powstawaniu wyprysków niż leczyć je lub pozbywać się blizn oraz przebarwień potrądzikowych.

Skład kremu przeciwtrądzikowego

Czytanie składu przed zakupem kosmetyku powinno wejść każdemu w nawyk. Drogeryjne kosmetyki kuszą ładnym opakowaniem, obietnicami wydrukowanymi na pudełku i atrakcyjną ceną, co zachęca nieświadomych konsumentów. Tymczasem wystarczy przeczytać skład większości z produktów drogeryjnych, aby upewnić się, że większość z nich bazuje na czystej chemii, podrażniającym alkoholu i substancjach zatykających pory.

Łagodzący krem na trądzik powinien nawilżać skórę, jednocześnie działając przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Krem przeciw trądzikowy powinien wzmacniać procesy regeneracyjne, co wpłynie na zmniejszenie się zaczerwienień oraz nieestetycznych przebarwień. Krem łagodzący powinien być bazą codziennej pielęgnacji skóry tłustej, która będzie skutecznie przeciwdziałać pojawianiu się nowych wyprysków i redukować ślady po minionym trądziku.

Dlaczego kremy na trądzik działają?

Sevolium to gwarancja uzyskania optymalnych efektów i piękniejszej skóry. Bogata w aktywne składniki naturalne formuła sprawia, że krem przeciwtrądzikowy Sevolium nie tylko redukuje powstawanie nowych wyprysków, ale także łagodzi już powstałe zmiany, zmniejsza zaczerwieniania oraz reguluje sebum. Wyciąg z lukrecji, która znajduje szerokie zastosowanie w preparatach do skóry trądzikowej, wykazuje silne działania bakteriobójcze oraz łagodzące stany zapalne. Z kolei cynk odgrywa ogromną rolę w leczeniu trądziku. Wykazano, że jego niedobór może wpływać na zwiększanie się łojotoku. Stosowaniu cynku od zewnątrz wspomaga proces gojenia się skóry w naturalny, całkowicie bezpieczny dla zdrowia sposób. Skład został wzbogacony w wiele innych substancji wykazujących działanie przeciwtrądzikowe np.

  • ekstrakt z nagietka,
  • nanozłoto,
  • wyciąg z ziela fiołka trójbarwnego,
  • wyciąg z drożdży i miedź.

Sevolium to idealny krem przeciw trądzikowi, ponieważ wykazuje wszystkie działanie niezbędne dla cery tłustej. Nie zatyka porów, nawilża, redukuje zaczerwienienia, zmniejsza częstotliwość powstawania wyprysków, redukuje powstawanie sebum oraz regeneruje. PoznajSevolium już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 2 =